SV i Gazeta Cafe

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SV i Gazeta Cafe

Postprzez Julita89 Pn, 31.05.2010 22:46

Kochana Pani Krystyno,

Jak planować weekend, to tylko w Warszawie, w Warszawie, chce mi się nieraz zanucić :wink:
Po pierwsze, doładowałam sobie akumulatory przy sobotniej i niedzielnej SV :D Pani Krysiu, była Pani FANTASTYCZNA :D Ile radości znów dało mi spotkanie z tą facetką :D Bardzo miło jest patrzeć jak Pani się bawi tą rolą i ile przynosi Pani radości (ja przepraszam, ale jak widzę Panią szczerze śmiejącą się w takiej sytuacji to ja tym bardziej zaczynam :oops: )
W sobotę faktycznie oszczędzała Pani głos, w niedzielę odniosłam wrażenie jakby chciała Pani nadrobić... Pani Krysiu, ja pragnę przypomnieć, że premiera za pasem także z głosem proszę ostrożnie.

Niedziela to także spotkanie w Gazeta Cafe, za które chciałam podziękować serdecznie. Co uszczęśliwiło mnie najbardziej, to tak piękne wspomnienia Pani i Pani Magdy Umer o Agnieszce Osieckiej.
Mam wielką nadzieję, że Pani Magda okaże siłę perswazji w stosunku do Pani i może jednak uda się z Kobietą zawiedzioną...? :) To takie moje kolejne małe marzenie :)
W każdym razie już niedługo premiera nowo - starego spektaklu na którą bardzo się cieszę :)

Dziękuję również Paniom bardzo za:

Obrazek

a także Pani za

Obrazek

oraz

Obrazek


Dziękuję raz jeszcze w ogóle za te piękne spotkania z Panią w jakich mogę uczestniczyć, za to co z nich wynoszę, czego mnie uczą i ile radości mi przynoszą. Dziękuję pięknie

Obrazek

i kłaniam się.

Julita


PS. To jeszcze na zakończenie, tak po babsku chciałam Pani powiedzieć, że świetnie Pani wyglądała :oops: :) i spodnie też super :)
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: SV i Gazeta Cafe

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.06.2010 05:07

Bardzo dziękuję. Miłych deszczowych dni. Oby wystarczył tylko parasol.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja