Głowa go góry!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Głowa go góry!

Postprzez malwoj Pn, 03.05.2010 21:02

Witam,
w piątek, po koncercie Lory Szafran i Włodzimierz Nahornego pojechałam na Mazury, gdzie nie ma internetu i dopiero dziś przeczytałam Pani wpis z 30.04.
Ja tez nie mogę zrozumieć tej pustki na koncertach kwietniowych w Ochu. Myślałam, że to słaba reklama, ale sama nie wiem.
Koncerty były wspaniałe, a byłyby jeszcze wspanialsze przy pełnej widowni.
W ogóle Och doskonale się nadaje na koncerty. Za każdym razem atmosfera jest świetna, akustyka super, nie mówiąc o wykonawcach. Uwielbiam te wieczory z muzyką na żywo. Zastanawiałam się podczas ostatniego koncertu, dlaczego ludzie nie przychodzą posłuchać wspaniałych artystów. W radio przeważnie leci zwykła, nudna tłuczonka, a tu zupelnie inny świat. Nie wierzę, że nikt już tych ludzi nie pamięta i nie chce przeżyć miłych chwil.
No, ale przy tej frekfencji, to rzeczywiście szkoda tych artystów i Pani wysiłku w organizowaniu takich karkołomnych przedsięwzięć. Chociaż Ci, którzy byli, są na pewno wdzięczni.
Smutno mi się zrobiło po przeczytaniu Pani wpisu, bo bardzo szybko przywiązałam się do Ocha i chciałabym, żeby ludzie tłumnie do niego przybywali (oczywiście tak, żebym za każdym razem mogła dostać choćby wejściówkę :-)).
Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Proszę się w żadnym wypadku nie załamywać i działać dalej :-)
Trzymam kciuki i pozdrawiam, jak zawsze, serdecznie :-)
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Głowa go góry!

Postprzez Krystyna Janda So, 15.05.2010 06:42

Bardzo dziękuję. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron