święta?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

święta?

Postprzez amc Pn, 28.12.2009 19:22

Kochana Pani Krystyno!

Mam nadzieję że w święta-weeekend odpoczęła sobie Pani

choć z jedno popołudnie, od tak niedbale choćby na kanapie:
Obrazek

i że zdrzemnęła się Pani chwilkę
Obrazek

no i że było w dobrym towarzystwie
Obrazek

i że znalazła Pani czas na spacer...
Obrazek

... ja jak już zniosłam wszelskie kłótnie moich rodziców (boże jak mnie taki weekend męczy), życzenia uciążliwie-życzliwych cicoć i wujków, to nawet miło pogadałam z młodszą częścią mej rodziny.
Omawialiśmy sobie m.in. "Idiotę" Dostojoweskiego. Pani z pewnością czytała i ma swoje zdanie...ale nam wyszło:
Ja: W Idiocie tylko Idiota był normalny, wszyscy inni cierpieli na zaburzenia osobowości, charakteropatie, choroby psychiczne (w tym PTS!), bądz alkoholizm
Brat 1(maturzysta): Wszyscy byli normalni, a Idiota był naiwnym Idiotą
Brat 2 (lat 30, bankowiec): Idiota był Idiotą a cała akcja książki była wytowrzem jego chorej wyobraźni, on wogóle nie opuszczał sanatorium w Szwajcarii.

Ciekawe kto z nas zdałby maturę? I kto pasuje do wymagań i szablonu tej jakiejś komsji ds. egzaminów. Mam nadzieję że Maturzysta.

Całuję Obrazek

AMC

ps. jak widać kiedyś chciałam być zoologiem... (oczywiście zaraz po tym jak chciałam być księżniczką i aktorką...)
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: święta?

Postprzez Krystyna Janda Pn, 28.12.2009 21:20

Zdjęcie zjawiskowe. . . IDE obejrzeć film 500 dni miłości, bo mi każą synowie. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja