piosenki, m.in.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

piosenki, m.in.

Postprzez Magnolia Wt, 01.12.2009 23:37

Kochana Pani Krysiu,

Bardzo się cieszę z zadowolonej poznańskiej publiczności, a Pani kłaniam się za taki maraton...
dwa dni po dwa spektakle... mam nadzieje, że Shirley dobrze się czuła /dwa spektakle jednego dnia...
od razu przypominam sobie, jak pisała Pani swego czasu o uczuciu jakby niedotlenienia... jakie się czasem Pani przytrafia... :( / I Szczęśliwe..., nie wiem jak się Pani gra tę rolę... gdyż ja odbieram ten spektakl jako dość ciężki...

A dziś zajrzałam do lutowego repertuaru Teatru Polonia & Ochu... i ku mojej ogromnej radości ujrzałam PIOSENKI :) /15.02/, ale mam pytanie, czy zastanawiała się już Pani, jak będziecie Państwo "ustawieni" na Och-owej scenie?

Ps.1. tak tu przyszłam do Pani dziś wieczór i patrzę czy nadchodzi Pani esplanadą :wink: ... z tego Poznania :wink:

Pozdrawiam ciepło,

Obrazek

Ps.2. Ostatnio żyję spokojnie... smutek zgasił energie... ale niewygodnie mi z tym...
zresztą w teatrze nie byłam już 2 tygodnie, to mi się ciśnienie nie podnosi...
a i teraz planuje dopiero 14 grudnia...
No nic... taki czas... czytam na zmianę Barta, Krzysztonia, V.Rudan i Adlera...
i przyznam się, że muzycznie tylko Dancing mnie teraz uspokaja...
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: piosenki, m.in.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.12.2009 07:28

Pozdrawiam. Zdumiało mnie pytanie czy ja się zastanawiam jak się ustawimy? Ukłony .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja