"Rewers", Złote kaczki - standing ovation

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Rewers", Złote kaczki - standing ovation

Postprzez kardolinka Cz, 19.11.2009 17:30

Pani Krystyno!
Już dawno postanowiłam, że pisanie do Pani będę ograniczać, by nie zabierać Pani czasu. Piszę, tylko wtedy, gdy wydarzy się coś ważnego. Myślę, że nadszedł ten czas.
Chciałam, z całego serca, pogratulować zdobycia dwóch Złotych Kaczek. Moim zdaniem, jest Pani jedyną aktorką, która naprawdę zasługłuje na tę nagrodę. Gratuluję !

Kolejnym powodem, dla którego pozwoliłam sobie napisać, jest film "Rewers". Trafiłam na niego przez przypadek(choć zamierzałam się na niego wybrać do kina). Odbierałam nagrodę w konkursie literackim, a częścią tej uroczystości była projekcja filmu oraz spotkanie z reżyserem.
"Rewers" jest wspaniały! Bardzo podoba mi się czarno - biały obraz, historia, wszystko! Niesamowicie wyróżnia się na tle dzisiejszych filmów.
Wszystkie trzy Panie stworzyłyście niesamowite kreacje. Urzekł mnie również Pan Marcin Dorociński.
Pan Borys Lankosz przybył po projekcji i poświecił nam trochę swojego czasu. To ciekawy człowiek i z niecierpliwością czekam na jego kolejne filmy.

Pani, mogę pogratulować kolejnej wspaniałej roli. Czy Pani kiedyś, coś o artystycznym charkterze, nie wyszło? To nieprawdopodne, że ma Pani w sobie takie pokłady talentu, mądrości, doświadczenia.
Pewnie kolejny "list pochwalny" trochę Panią nudzi, ale od kiedy zaczęłam naukę w gimnazjum, widziałam wszystkie dostępne filmy, w których Pani grała i jest Pani jedyną osobą, która wywiera na mnie tak ogormne wrażenie. Jedyną, która daje mi wiarę, w to, że zawód aktora jest sensowny i bardzo wartościowy. Daje mi dawkę wielkich, prawdziwych emocji, za które zawsze będę wdzięczna . To dzięki Pani, przez te 3 lata tak się zmieniłam, rozwinęłam. Wiem, że gdybym pewnego dnia nie trafiła na wywiad z Panią, to byłabym taka sama jak większość rówieśników. Pani sprawiła, że wiem rzeczy, których oni nie wiedzą...ale też Pani sprawiła, że oni kompletnie nie mają ze mną o czym rozmawiać. Nudzę ich! I przynam szczerze - nie żałuję.
Boję się pomyśleć, co by było, gdyby Pani nie było. Kto byłby godzien tych Złotych Kaczek, jeśli nie Pani!?

Z wyrazami wielkiego szacunku
o-o- C-h-a-r-l-o-t-t-e -o-o

P.S. Takimi wiadomosciomi jak poprzednia(na temat Pani zachowania w Dzień Dobry TVN) nie warto się przejmować .Również się zdenerwowałam i wcale się Pani nie dziwię.Jeśli pytanie jest głupie, to nie powinno się go zadawać.
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Re: "Rewers", Złote kaczki - standing ovation

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.11.2009 23:46

Ach, to był trudny poranek. Dziękuje i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja