pytanie o szmatki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytanie o szmatki

Postprzez amc Cz, 12.11.2009 20:26

Pani Krystyno,

mam takie nietypowe pytanie. Pani to na pewno wie co się powinno ubrać jak się idzie na uroczystość w Teatrze Collegium Nobilium. Taką uroczystośc że coś tam wręczają a potem koktajl i to o 12. w południe...

Na czarno? (mimo że nie wieczór?) Czy inny kolor jest OK?
I to wypada w garniturze iść? Czy się sukienkę wkłada?
A jak nie sukienkę to bluzka biała/niebieska? Czy może być np. czerwona (kolor mało "oficjalny")?
Czarne szpilki + czarna mała torebka?

Tak się pytam bo że mam to coś tak odebrać to gupio się ubrać nie na miejscu... a faux pas to moja specjalność ;)

dzięki!

Obrazek

Ania

ps. A tak mi się przypomniało bo na TVP Kultura dziś "reklamowali". Jadzia już czytała (a raczej miała przeczytane)?
Obrazek
http://merlin.pl/Z-Tango-jest-nas-troje_Peter-Parnell-Justin-Richardson/browse/product/1,685875.html
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: pytanie o szmatki

Postprzez Krystyna Janda N, 15.11.2009 08:19

Cocktail, to cocktail, ubranie wizytowe popołudniowe, czyli nie do ziemi i tylko tyle, poza tym całkowita dowolność. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja