4-TE URODZINY :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

4-TE URODZINY :)

Postprzez Julita89 Śr, 28.10.2009 02:00

KOCHANA PANI KRYSTYNO!

SERDECZNIE GRATULUJĘ 4 LAT TEATRU POLONIA !
Życzę dalszych sukcesów, pomyśności, zrealzowania wszystkich planów i jeszcze wielu wielu lat!
Oby tak dalej !
A my widzowie cały czas przy Niej, do końca świwta i jeden dzień dłużej ! :) (że takie "małe" zobowiązanie na Pani ręce złożę)
Z całego serca wszystkiego co najlepsze dla Pani i wszystkich Pracowników Teatru.
Ten Teatr to wielkie Dzieło, DZIĘKUJĘ Pani za działalność w Polonii i całe dobro, które niesie ona z sobą, koniecznie dodam, mój ULUBIONY Teatr, jesteście niezrównani naprawdę.


Życzę również pomyślnego finalizowania OCH-u, samej życzliwości wokól, żeby przebiegło bezboleśnie i bezproblemowo, to już niedługo pierwszy spektakl, cały czas mocno trzymam za OCH kciuki (zresztą przecież Pani wie :))

Dla mnie to zawsze ogromna radość gdy przyjeżdżam do Polonii, doceniam, że mam wielkie szczęście być widzem w Pani Teatrze, wie Pani, aż sama sobie tego zazdroszczę... :D

(....przepraszam, przy takim ważnym Święcie miałam o sobie nie pisać ! :oops: )

Bardzo Pani dziękuję i raz jeszcze WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, NAJPIĘKNIEJSZE I NAJMILSZE

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 4-TE URODZINY :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 28.10.2009 07:20

Bardzo dziękujemy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja