Polonia ściąga do Warszawy:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Polonia ściąga do Warszawy:)

Postprzez joanowak Pt, 23.10.2009 10:23

Witam

W styczniu przyjaciele zaprosili mnie do Warszawy, a najważniejszym punktem mojego przyjazdu miała być wizyta w Teatrze Polonia i była. Dane nam było zobaczyć Panią Jandę w spektaklu "Ucho, gardło, nóż". Ja swojego życia nie planowałam nigdy związać z Warszawą. Traf chciał, że mąż zawodowy żołnierz swój pierwszy oficerski etat otrzymał w właśnie w Warszawie, a piszę o tym dlatego, że jesteśmy w Warszawie dopiero nieco ponad tydzień, a już byliśmy z mężem(on po raz pierwszy) w Polonii na PATTY DIPHUSA ze świetną P. Kasprzyk. Teraz kolejna osoba (mąż) zarażona urokiem Polonii:) Dziękuję całej Załodze Teatru za świetne spektakle i atmosferę. Wyszłam ze spektaklu wczoraj, a już myślę o kolejnym razie:) Teraz mam Polonię pod ręką. Może wreszcie uda mi się zobaczyć "Boską"... :). Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Asia
joanowak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 02.03.2009 09:04

Re: Polonia ściąga do Warszawy:)

Postprzez Krystyna Janda Pn, 26.10.2009 07:52

Życzymy miłego udanego życia w Warszawie - z nami w tle. Teatr POLONIA serdecznie pozdrawia i zaprasza.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja