Dzień dobry !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzień dobry !

Postprzez banalna So, 17.10.2009 07:18

Dzień dobry Pani Krystyno,

Nie wiem co Pani napisać, ale czuję taką potrzebę. ...Bo już mi się wszystko wali, bo wcale nie mam czasu, bo chciałabym być mądrzejsza, bo z kolei niczego tak nie pragnę jak świętego spokoju. Zwaryiuję za chwiilę.
Nie będę konkretnie pisać co mi 'dolega', ale chciałabym żeby ktoś mnie stąd wziął albo chociaż powiedział, że 'będzie dobrze' ...

Przepraszam za te bzury i współczuję, że musi Pani odpisywać na takie listy jak ten. Ja się Pani żalę, ale mam świadomość, że Pani również brakuje czasu,że jest Pani zabiegana, bo tyle rzeczy na głowie. Tyle, że Pani się nie skarży, nie narzeka, że się już nic nie chce. Pani nawet jak jest ciężko to zostawia to dla siebie.
Bardzo Panią szanuję i cenię. Mam nadzieję, że kiedyś spełni się moje marzenie( o którym już kiedyś wspominałam) i zawitam do Pani teatru i zobaczę Panią 'na żywo ' w akcji tj. na scenie.

Tymczasem pozdrawiam Panią najserdeczniej, życząc dużo uśmiechu, a ja sobie postaram ze sobą poradzić, ze sobą i rzeczywistością, w końcu mam 16 lat i jeszcze gorsze rzeczy mnie w życiu czekają...
Prawdziwy artysta nie posiada dumy.Widzi on,że sztuka nie ma granic,czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu i podczas gdy inni podziwiają go,on sam boleje nad tym,że nie dotarł jeszcze do tego punktu,który ukazuje mu się w oddali,jak światło słońca.
Avatar użytkownika
banalna
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 27.02.2009 22:08
Lokalizacja: Skąd? Z nienacka...

Re: Dzień dobry !

Postprzez Krystyna Janda So, 17.10.2009 13:07

Trudno jest sobie ze sobą poradzić jak się ma 16 lat. Potem będzie łatwiej, proszę pamiętać.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja