zdjęcia i zdjęcia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zdjęcia i zdjęcia

Postprzez amc Wt, 13.10.2009 19:34

Pani Krysiu,

super zdjęcia! bardzo Pani z Czechowem do twarzy :wink: .
No i bardzo przystojne zdjęcia w nowej podstronie strony.
Link impresariat i tak był mało aktulany. Tak jest lepiej.

A mnie ostatnio atakują obrazy. Ide przez miasto a one mnie takują. ;)
oczywiście przesadzam. Nie mam (jeszcze) urojeń prześladowczych.

Zdjęcia z bardzo różnych nazwijmy to "klimatów"...

Jedno jeszcze z Gdańska! bo zapomniałam w poprzednim poście (demencja)

Zachęcający napis na muzeum, prawda?

Obrazek
i w zbliżeniu:
Obrazek


a to mnie dopadło na stacji beznynowej w łazience...
Obrazek
uwaga to nie była stacja ziuta&ziuta
tylko pewnego zachodnego koncernu
a tu...istny czar PRLu

No a to mnie dziś napadło:
Obrazek
ładne, prawda?


A.

ps. Przytulak na noc bo ja własnie kolejną noc mam "syndrom Tonki" jak ja to nazywam. Pewnie to ta tzw. nerwica. żebym się tylko jeszcze skupić mogła na pracy to by było cudnie. Znaczy jak mi się akurat pogarsza to o Pani myślę. No to chyba logiczne nie?
Obrazek
no co ja poradzę że lubię misie.
No wiem że to infantylne.
Ale i tak je lubię.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: zdjęcia i zdjęcia

Postprzez Krystyna Janda Śr, 14.10.2009 06:15

Dziękuje . To ...odważ się wejść do muzeum...przypomina mi zdarzenie...kiedyś mój syn miał iść ze szkoła do teatru. Nie bardzo chciał znać teatr z opowiadań domowych i z wizyt , nieczęstych zresztą w teatrach w których wtedy występowałam. Zachęcałam go do tej wycieczki kulturalnej z klasa. Idź do teatru. Nie bój się . Nie pożałujesz - mówiłam. Kiedy wrócił zapytałam - i jak? - Żałuję - odpowiedział. Nie mogłam darować nauczycielce ze zaprowadziła ich właśnie na to a nie an co innego. Wybór spektaklu , dostosowanie go do poziomu dzieci , to sprawa kapitalna. Na początek edukacji teatralnej szczególnie. Ale z drugiej strony - są teatry , reżyserzy i aktorzy szkodniki, zanudzają młodych ludzi, a potem odkręcić to trudno. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja