W wirze codzienności....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

W wirze codzienności....

Postprzez banalna Cz, 17.09.2009 13:30

Szanowna Pani Krystyno,

Przede wszystkim dziękuje za słowa, które skierowała Pani do mnie w odpowiedzi na jeden z listów(dotyczący moich wachań nastrojów [?] nie będę z resztą opisywać dokładnie, bo ma Pani tych korespondnecji mnóstwo). I teraz już nie mam z tym problemu, ponieważ zwyczajnie brakuje mi na to czasu...Dziwinie jest nie mieć czasu na wątpliwości i frustracje.
Aktualnie, jak nigdy dotąd, zgłaszam się do wielu projektów, zadań, konkursów. Jest mnóstwo pracy, ale postram się sprostać wymaganiom. Potrzebne mi tylko motywacja i siła, które będę towarzyszyć na dobre i na złe. Miejmy nadzeję, że nie okaże się, ta moja aktywność zwyczajnym "słomianym zapałem".
Najważniejsze, że cieszy mnie to wszytsko co robię. Na razie w szkole są 'luzy', więc łatwiej mi myślec optymistycznie, co będzie potem nie mam pojęcia. Liczy się tu i teraz. Konkurs o Prawach Człowieka, program nauki j.angielskiego i to co abolutnie mnie fascynuje- zajęcia o 'sztuce mówienia'( związane z teratrem).
Póki co biegnę do biblioteki po podręczniki o prawie. Pani życzę wszystkiego dobrego( a pod tym dobrem kryje się wszystko co Pani potrzebne i o czym Pani marzy, myśli).
Pozdrawiam

P.S. Stała się Pani bohaterką mojego zadania domowego pt. "Kogo i dlaczego uważasz za osobę przedsiębiorczą"
Prawdziwy artysta nie posiada dumy.Widzi on,że sztuka nie ma granic,czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu i podczas gdy inni podziwiają go,on sam boleje nad tym,że nie dotarł jeszcze do tego punktu,który ukazuje mu się w oddali,jak światło słońca.
Avatar użytkownika
banalna
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 27.02.2009 22:08
Lokalizacja: Skąd? Z nienacka...

Re: W wirze codzienności....

Postprzez Krystyna Janda Pt, 18.09.2009 07:17

Przedsiębiorczą? No tak, chyba tak.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja