Nasz Premier - "Pan Tadeusz" - w 20. rocznicę wyboru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nasz Premier - "Pan Tadeusz" - w 20. rocznicę wyboru

Postprzez amc So, 12.09.2009 18:43

Pani Krysiu,

w czasie jak w POLONII był Dancing, dwa domy dalej, jak Pani zapewne wie odbyło się spotkanie
z Premierem Tadeuszem Mazowieckim
z serii Nasz Premier - "Pan Tadeusz" - w 20. rocznicę wyboru.

atmosferę spotkania załączam bo była SUPER:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i moja ściana (nie gadam z nią za często ;) ):
Obrazek

ten z lewej, jak nie trudno zgadnąć wisi do dawna. Ten z prawej wydarłam dziś orgaznizatorowi. :twisted:
Muszę dodatkową antyramę kupić zanim się zakurzy! Mam wrażenie że te dwa plakaty będę się dobrze czuły w swoim towarzystwie na jednej ścianie.

Co ja tam moge napisać. To strasznie mądry człowiek jak Pani wie.
Jak on elegancko odpowiadał na pytania. No Meisterstück. Trafnie, zgrabnie, na temat, zwięźle.
I w wiekszości ludzie pytali "A jaką ma Pan Panie Premierze receptę na..." :lol:
No jak do guru. :D

A pan Lis znów wykazał się dużą kulturą prowadzenia dyskusji. Tak jak spodobało mi się jak rozmawiał z Panią o Tataraku, tak tu też bardzo trafnie, a przy tym bez chamstwa i prostactwa mówił o naszej scenie politycznej.


..na "Murach" Jacka Kaczmarskiego (jakiś licealny chór śpiewał na początku spotkania) upłakałam się jak kretynka. Dobrze że Pani co obok mnie stała też płakała to nie było mi bardzo głupio. Ta pani była w moim wieku tak na oko.


No nic. Znikam na pewne przyjęcie.
Podpierając się rzęsami.
Jak dożyję północy będzie dobrze.

A.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasz Premier - "Pan Tadeusz" - w 20. rocznicę wyboru

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.09.2009 07:36

Pan premier Tadeusz Mazowiecki to moja miłość od bardzo bardzo dawna. Obserwuje te rocznicowe uroczystości z daleka ale także ze wzruszeniem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja