nie moje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nie moje

Postprzez amc N, 23.08.2009 20:14

Pani Krysiu,

z sieci z art o wdzięcznym tytule "Krystyna Janda w świetnej formie"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(ale tu jesteście ładne!)

Obrazek

(trochę się boję dodać że to ze strony pomponik.pl :oops: :oops: :oops: :oops: )

Ja właśnie w ferworze pakowania! (boże znów letnie garnitury za ciasne :cry: :cry: i to nie wina pralni chemicznej coś się obawiam... :cry: :cry: ja nie chce rozmiaru 38 :cry: :cry: )

Ale udało mi się w końcu dziś kupić torbę. Tak torbę. Ale nie na Browni'ego :wink:
tylko na laptopa i moją sony + obiektyw. UFF. w końcu się oba zmieszczą.
Mam dość obsługi na lotniskach co się czepiają że mam 3 torby wsiadając do samolotu: 1)laptop 2)aparat 3)torebka damska (czy ja wyglądam na terorsytę?!, a by ich diabli tych terorystów, tylko kłopot z nimi)
no bo przecież nie można pojechać bez laptopa, apartatu i portfela, prawda?

A.

ps. właśnie zauważyłam że z Sony zrobiłam kobietę. To chyba moja feministyczna dusza. Ooo nawet jest sony-kobieta:
Obrazek
Sonia?

pps.
http://www.tvp.pl/gwiazdy/expressem/krystyna-janda-o-zyciu-i-smierci/krystyna-janda-przejela-teatr-ochota
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: nie moje

Postprzez Krystyna Janda Pn, 24.08.2009 06:31

Dobrych podróży z jedną torbą.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja