10.08.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

10.08.

Postprzez nat Pn, 10.08.2009 12:39

Pani Krystyno,

spieszę donieść, że kwestie organizacyjne w Lądku posunęły się znacznie do przodu, nie musi się Pani nimi kłopotać. Właśnie rozmawiałam z Panią z Informacji Turystycznej, wszystko wyjaśniła, pieniądze przelane, bilety będą odłożone. Mam nadzieję.
Niezły wyścig będzie przed Shirley, gdyż miejsca nie są numerowane i generalnie kto pierwszy dobiegnie do przodu, ten wygrywa ;) Coś czuję, że kawa w termosie, kanapki i ławka pod Kinoteatrem to będą nasi sprzymierzeńcy tego wieczora ;) Bo jednak mam nieco inne podejście niż panie wejściówkowiczki z Boskiej, lubię widzieć, nawet jak...już widziałam.

Oj tak, opowieści ze spotkań w Kazimierzu się rozchodzą. Pocztą pantoflową.
Apropos spotkań z Panią... Dziwię się, że w plenerowym EMPIKu organizatorzy nie zareagowali na upartego kamerzystę. Jeśli już nie przeszkolili go przed spotkaniem, no to po Pani pierwszej sugestii coś chyba jednak mogli/powinni zdziałać. Przecież Pani "fanaberia" dotycząca profilu jest powszechnie znana i akceptowana przez najważniejsze osoby z branży, a tutaj... No w każdym razie, mam nadzieję, że ten incydent i pewna opinia z forum jednak skutecznie Pani nie zniechęcą do takich spotkań...
Szkoda by było. Chyba, że faktycznie one już Panią męczą, to inna sprawa. Ale nadal szkoda.

Pozdrawiam i kłaniam się Pani - oczywiście z lewej strony,
N.
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: 10.08.

Postprzez Krystyna Janda Wt, 11.08.2009 06:26

W ogóle nie wiedziałam ze to będzie filmowane. Nikt mnie o to nie zapytał.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja