kilka spraw

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kilka spraw

Postprzez Nadia_ N, 09.08.2009 12:46

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

mam nadzieję, że wczoraj w Kazimierzu komary były dla Pani łaskawe. :) Czytam wszelkie relacje z Festiwalu z okrutną zazdrością, tak chciałam tam być! Na pocieszenie jednak urządziłam sobie własny maraton z Pani twórczością, filmowo-serialowo-telewizyjną. Nic nie zastąpi przyjemności wypływającej z podziwiania Pani na wielkim ekranie, ale i tak każde artystyczne z Panią spotkanie jest dla mnie na wagę złota.

Rozśmieszyła mnie ta oferta budowlana dla HOT-Teatru... Ciekawe, co by powiedział Freud na taką pomyłkę. :) W każdym razie kojarzy się pozytywnie, to dobrze wróży teatrowi.

Jakże się cieszę, że postanowiła Pani nagrać "Lądek Zdrój" Agnieszki Osieckiej! Agnieszka, Ona sama i Jej twórczość, działa na mnie niesamowicie, wzruszam się za każdym razem, gdy coś o Niej czytam, gdy oglądam jakieś archiwalne materiały z Jej udziałem... A piosenki Osieckiej w Pani interpretacji, z Pani emocjami, cenię najwyżej.

I proszę Nam "paplać" jak najczęściej - to takie przyjemne!

Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: kilka spraw

Postprzez Krystyna Janda Pn, 10.08.2009 06:33

Pozdrowienia serdeczne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja