o OCH-Teatrze jeszcze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

o OCH-Teatrze jeszcze

Postprzez Nadia_ Wt, 04.08.2009 12:22

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

czytam relację z niedzielnego spotkania z Panią w plenerowym Empiku i nie mogę wyjść z podziwu. Pani nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać! Plany OCH-Teatru są tak ciekawe, że chciałabym, żeby wakacje szybko minęły, by móc to wszystko zobaczyć już, teraz, zaraz! Spektakl o Kalinie Jędrusik jest świetnym pomysłem. To ważne, by cały czas o niej pamiętać, by przypominać ludziom, jaka była i jak wiele po sobie pozostawiła. Marzy mi się też spektakl o Agnieszce Osieckiej...

Bardzo podoba mi się również koncepcja lekcji z opery, teatru i filmu dla młodzieży. Wspominała Pani, że te pierwsze ma poprowadzić Pan Pietras. To świetny wybór! Pan Pietras prowadził Bydgoski Festiwal Operowy i zdobył moją ogromną sympatię. Myślę, że nikt inny lepiej nie nadaje się do zapoznania ze światem opery nas, młodych ludzi. Bo Pan Pietras poza niezwykłą wiedzą posiada także umiejętność ciekawego jej przekazania, świetne poczucie humoru i zdolność do autoironii. Ma Pani talent do dobierania współpracowników, niesamowite wyczucie do ludzi. Ale pewnie świetnie Pani o tym wie. :)

Pozdrawiam Panią najcieplej,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: o OCH-Teatrze jeszcze

Postprzez Krystyna Janda Wt, 04.08.2009 22:13

bardzo dziękuję. Oby tylko zrealizować....Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja