"Stan posiadania"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Stan posiadania"

Postprzez Nadia_ N, 02.08.2009 18:35

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

obejrzałam ponownie "Stan posiadania", film, do którego mam szczególny sentyment. To pierwsza produkcja, w której Panią zobaczyłam, kilka lat temu. Od "Stanu posiadania" właśnie rozpoczęła się moja podróż z Panią, najpiękniejsza podróż, jaką dotychczas odbyłam.

Zafascynowała mnie Pani w tym filmie, sprawiła, że od Julii nie sposób oderwać wzroku, od pierwszej do ostatniej minuty. Wyposażyła Pani swoją bohaterkę w pewną tajemnicę, jakieś niedopowiedzenie, coś ulotnego, co trudno nazwać i zidentyfikować, co każe jednak zastanawiać się nad tą postacią jeszcze wiele dni po obejrzeniu "Stanu...". Pokazała mi Pani i przez swój kunszt pozwoliła zrozumieć kobietę, która panicznie boi się samotności, ogromnie pragnie mieć poczucie bezpieczeństwa, gubi się w tym, co czuje, czasem już pewnie sama nie wie, co jest prawdą, a co jej zmyśleniem. Sprawiła Pani, że uwierzyłam Julii, przeżywałam razem z nią jej zagubienie, z całych sił chciałam jej pomóc... Bardzo lubię ten film - to przede wszystkim Pani zasługa. Tym razem go nagrałam, żeby móc do niego powracać jak najczęściej.

Po każdym spotkaniu z Panią - telewizyjnym, teatralnym, literackim, muzycznym - czuję się bogatsza, wrażliwsza, bardziej szczęśliwa... Już sama nie wiem, jak mam Pani za to wszystko podziękować!

Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: "Stan posiadania"

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.08.2009 07:44

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam Panią.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja