Krystyna Janda

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krystyna Janda

Postprzez alina.holy N, 02.08.2009 09:35

Pani Krysiu.Jestem na Pani stronie od wczoraj i dlatego nie bardzo się jeszcze orientuję co i jak.Chciałam po prostu parę słów skierowac do Pani .Mam 55 lat więc wiek zbliżony.Pani ostatni projekt o którym usłyszałam a ,który robi Pani z córką,uważam za kolejny z bardzo ważnych osiągnięć ,zresztą kolejny już prawda?Uważam Panią za jedną z najwybitniejszych aktorek kinematografii polskiej.I mimo tragedii osobistej robi pani to co powinien robić aktor-po prostu GRA.Nie na świeczniku ,nie w tabloidach tylko na scenie.Nie moją rolą jest tu ocena młodego pokolenia aktorskiego,ale Pani osoba i jej twórczość jest mi bliższa.Jest to również dla mnie znakiem,że gdy pani i inni wielcy aktorzy pani koledzy są na scenie,to polskie aktorstwo przez duże "A"ma się dobrze.DZIEKUJE.Pochodzę z małego miasteczka w woj.poznańskim więć nie zawsze jestem na bieżąco,ale staram się dużo czytać ,lubię poezję i dobre książki.Pozdrawiam Panią gorąo i serdecznie Alina Hoły
alina.holy
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 01.08.2009 13:42

Re: Krystyna Janda

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.08.2009 07:38

I ja pozdrawiam . Dziękuję za list. Życzę Pani wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja