DZIĘKUJĘ!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

DZIĘKUJĘ!!!

Postprzez Kamila L. Cz, 30.07.2009 20:46

Pani Krystyno,
pisałam do Pani dwa lata temu, kiedy obejmowałam kierownictwo w jednej z warszawskich szkół muzycznych. I własnie teraz kiedy zastanawiam się nad planami na nowy rok, czy warto podejmować nowatorskie działania dla "moich" dzieci, czy warto "pakować" się w te urzędnicze absurdy, dyskusje z władzami i biurakrację, czytam o Teatrze Ochota. WIELKIE DZIĘKI! Już sią nie zastanawiam czy warto. WARTO!
Uwielbiam Panią i Pani chęć ciągłego, nieustępliwego działania, przecierania nowych ścieżek, odwagę i wiarę w powodzenie. Jak dobrze, że są takie osoby jak Pani, wskazujące na wartości, za którymi warto podążać. Na przekór, pod prąd, nie oglądając się na tych, którzy za wszelką cenę próbują nas przekonać że się nie uda, że to dla nas za wielkie, że wszyscy tylko nie my. DZIĘKUJĘ raz jeszcze i życze wiele sił i wszelkiego dobra dla Pani i tych, którzy tworzą z Panią te wspaniałe rzeczy.
Pozdrawiam serdecznie,
wielbicielka wszelkich Pani artystycznych działań:)
Kamila L.
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 16.07.2006 17:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: DZIĘKUJĘ!!!

Postprzez Krystyna Janda Pt, 31.07.2009 06:44

Warto! Warto próbować. Wracając do szkolnictwa i edukacji, mamy palny aby w OCH- TEATRZE prowadzić regularne lekcje teatru i lekcje filmu przedpołudniami, mamy nadzieję że młodzieży i szkołom się to spodoba. Powodzenia życzę i satysfakcji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja