Ochota, córka Polonii

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ochota, córka Polonii

Postprzez GrejSowa Śr, 29.07.2009 22:27

Droga Pani Krystyno

Oczy mi się spociły, jak przeczytałam rano Dziennik. Bardzo się cieszę i gratuluję! Mając takich ludzi dookoła uda się na pewno! Na Ochocie mobilizacja sił, jeśli tylko będzie potrzebna jakakolwiek pomoc. Dziękuję za szacunek dla nas, widzów. W Warszawie tylko Pani nie wysyła nas na przymusowe wakacje. Wkurząją mnie wakacje w teatrach, telewizji, w autobusach, a w sejmie to już bezczelność. Przeciętny Polak ma 2 tygodnie urlopu z okazji wakacji. Nie mówię, że zaraz się pakuje i wyjeżdża, tylko że ma w ogóle ten urlop. A te 2 miesiące to chyba jakaś kumulacja, czy co? W telewizji dno dna, mogę za darmo napisać ramówkę na przyszłe wakacje. Jedno wielki PHI. No, gdyby nie Pani, to już WOGLE. A tak, to z wielką przyjemnością obejrzałam dzisiaj "Matkę...". Autobusy mnie wkurzają, zwłaszcza jeden, taki prawie bezpośredni do pracy. Też na wakacje pojechał, a ja wcale nie widzę, żeby chętnych do podróżowania brakowało. Jadę w upał stłamszona marząc o luksusie siedzenia. Dziękuję, Pani Krystyno. Jakoś tak czuję się ważna i dopieszczona. Nie mogę się już doczekać otwarcia sezonu. Cieszą koncerty Kasi Nosowskiej i Marii Peszek, a Mumio to ulubiony kabaret mój i Miśka, mojego syna. Dziękujemy. To także super promocja naszej dzielnicy!

Pozdrawiam, Pani Krystyno i nieustającego entuzjazmu życzę! Ukłony dla Pani Marysi!

Małgorzata Matuszak
Oddział Ochota

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochota, córka Polonii

Postprzez Krystyna Janda Pt, 31.07.2009 06:37

Serdecznie Panią pozdrawiam. Panią i Miśka. Mam nadzieję że dostarczymy odpowiednich, oczekiwanych wrażeń. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja