PAMIĄTKA DLA POTOMNYCH

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PAMIĄTKA DLA POTOMNYCH

Postprzez Anna Mar Śr, 29.07.2009 09:22

Szanowna Pani Krystyno!
Przedsięwzięcie bardzo ciekawe , wielkie i odważne. Czeka Państwa ogrom zmagań z urzędami. Nie jest to przyjemne. Zauważyłam , że im bardziej urzędnik profesjonalny tym bardziej zdecydowanie podejmuje decyzje. Potrafi również coś doradzić starając się pomóc potencjalnemu inwestorowi i nie robić problemów gdy ich nie ma. Istniejący budynek wymagający remontu i przystosowania do nowej funkcji jest prawdziwym wyzwaniem. Wszystkie nowe instalacje z dostosowaniem do obowiązujących standardów (kiedyś instalacja wentylacji to był tylko nawiew-wywiew teraz musi być klimatyzacja z podgrzewem zimą i odzyskiem , a chłodzeniem latem) europejskich czy światowych będą wymagały czasu oraz nakładów.
Jestem pewna , że się uda. Ma Pani za sobą udaną realizację dużej inwestycji pod tytułem Teatr Polonia. Przy tej nowej inwestycji pod nazwą OCH-TEATR będą Panią wspierać wszyscy z poprzedniej oraz liczni nowi sprzyjający Pani ludzie. Czy ktoś powiedział , że osiągniecia w życiu są łatwe.? Początki są trudne , ale później będzie radość , zadowolenie , duma , satysfakcja . Będą efekty i będzie zostawiony ślad dla pokoleń. Marysia zaś zapewne sobie poradzi. Ona ma to coś po Pani. Taką pewność w tym co robi , zapał i determinację.
Macie Państwo plany , pomysł , bardzo ładną nazwę OCH-TEATR czyli sprecyzowaną wizję zatem dlaczego nie? A ja bardzo Pani i najbliższemu Pani otoczeniu sprzyjam , życząc powodzenia - TRZYMAM KCIUKI.
Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami- Anna Przeździecka
:P
Avatar użytkownika
Anna Mar
 
Posty: 235
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 10:42

Re: PAMIĄTKA DLA POTOMNYCH

Postprzez Krystyna Janda Pt, 31.07.2009 06:23

Bardzo Pani dziękuje. Najbardziej na razie podoba mi się nazwa tego miejsca. A teraz do roboty! Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja