kilka spraw

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kilka spraw

Postprzez Nadia_ Pt, 17.07.2009 11:32

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

z niepokojem obserwuję debaty nad nowelizacją budżetu. Rząd szuka oszczędności, co zrozumiałe, przeraża mnie jednak fakt, że jednym z ministerstw, któremu planuje odciąć najwięcej środków, będzie Ministerstwo Nauki - ok. 600 mln. Jak można oszczędzać na rzeczach najważniejszych? Jak można nie patrzeć perspektywicznie, nie rozumieć, że pieniądze zainwestowane w edukację młodych ludzi teraz, będą procentowały w przyszłości? Rząd zarzeka się, że zmniejszenie funduszy nie będzie miało wpływu na stypendia, ale ja uwierzę, jak zobaczę. Na szczęście oszczędności w Ministerstwie Kultury stosunkowo niewielkie. Ale pewnie na kulturę przeznacza się tak mało pieniędzy, że już nie ma czego obcinać...

Dziękuję za Pani wspomnienie o Panu Zapasiewiczu. Piękne, pełne szacunku, pozwalające poznać i zrozumieć, jakim był człowiekiem. Dziękuję.

Ku mej ogromnej radości, Telewizja Polska kontynuuje maraton z Panią w roli głównej. :) 19. lipca o 13:25 na TVP Polonia koncert "Trzymaj się swoich chmur", a 23. lipca o 17:55 na TVP Kultura po raz kolejny "Pestka". Jak miło! :)

Pozdrawiam Panią najserdeczniej,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: kilka spraw

Postprzez Krystyna Janda Pt, 17.07.2009 16:11

I ja myślę jak się z teatrem uniezależnić od kryzysu, to znaczy przestać liczyć na jakiekolwiek dotacje. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja