Las , filiżanka,woda...niesamowite.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Las , filiżanka,woda...niesamowite.

Postprzez marysias16 Śr, 01.07.2009 00:40

Pamięta Pani taki artykuł w "Gwiazdy mają czerwone pazury" o lesie i o pytaniach do niego dołączonych i o zaskakującej interpretacji zadanych pytać..Szczerze mówiąc rozbawiło mnie to do łez , moją mamę także :) I tak się zastanawiam czy dziś Pani odpowiedzi byłyby inne? Hm..tak naprawdę to raczej napewno bo myśle ze Pani kojarzy co bylo do czego ale gdyby o tym zapomnieć gdyby zapomnieć o znaczeniu filiżanki..co by Pani odpowiedziała..
Jest Pani w lesie.Jaki on jest Co Pani widzi..?
Napotyka Pani przeszkodę .Co to jest i co Pani z nią robi ?
Nagle widzi Pani filiżankę .Jak wygląda i co Pani z nią robi ?
Woda..Nagle woda w lesie jak to wygląda..?
Odpowiedzi na te pytania są świetne a zwłaszcza niektóre np.Pana Zamachowskiego Pani Maryli Rodowicz..takie to wdzięczne i nieświadome na co się odpowiada..to samo było z moją mamą ,której odpowiedzi były naprawdę genialane ale raczej genialnie śmieszne :) i gdy się dowiedziala co się kryję pod pytaniami sama wybuchnęła śmiechem.:) Późna pora, deszcz pada jak szalony a ja mam otwarte okno na ościesz bo jest duszno..moj królik od tych opadów i tych wszystkich dzwięków to chyba nerwicy dostanie..biedactwo..
P.S Już się nie mogę doczekać 4 lipca.."Szczęsliwe dni" ach i wspaniały 1 rząd..:) Dozobaczenia ! :)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Las , filiżanka,woda...niesamowite.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.07.2009 17:55

Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja