I Festiwal Krystyny Jandy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

I Festiwal Krystyny Jandy

Postprzez amc Pt, 26.06.2009 13:57

Pani Krysiu,

Czy wybiera się Pani na swój własny festiwal?
bo chyba jestem "ślepa" ale nie widzę w Pani kalendarzu, a tu (znaczy poniżej) napisali że spotkanie z Panią ma być...i SV...


I Festiwal Krystyny Jandy

25 – 28 sierpnia, Lądek-Zdrój.
Filmy, spektakle, a przede wszystkim spotkanie z aktorką.

Do kurortu jeździ się po zdrowie, ale oprócz zabiegów i leczenia jest to również możliwość spotkania wspaniałych artystów. Krystyna Janda jest jedną z najwybitniejszych aktorek w historii powojennej kinematografii polskiej. Podczas festiwalu zaprezentowane zostaną filmy z jej udziałem: Tatarak (reż. A. Wajda), Wróżby kumaka (reż. R. Gliński), Parę osób, mały czas (reż. A. Barański) oraz spektakle Shirley Valentine i Lament. Szczególnym wydarzeniem będzie kończące festiwal spotkanie z Krystyną Jandą.

Organizator: Centrum Kultury i Rekreacji
074 814 65 62, ckir@ladek.pl

http://www.polskaniezwykla.pl/party/1806000033.id



a gdyby się Pani wybierała... to może wie Pani o której godzinie ta SV? i to spotkanie? wieczorkiem?

przepraszam że zawracam głowę ale mam (ze sobą) taki mały organizcyjny problem...
bo oczywiście chciałaby dusza do raju (znaczy ja na to spotkanie)
ale w zasadzie powinnam być w Amsterdamie w tym czasie (i pilnie się uczyć o zarządzaniu projekatmi naukowymi)...
i tak bym chciała mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko....

Obrazek

A.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: I Festiwal Krystyny Jandy

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.06.2009 19:49

Co to za koszmar to ciastko aparat! A Lądek? Tak będę oczywiście ale o której i gdzie...proszę nie pytać bo jeszcze nie wiem. Jak będę wiedziała, napisze. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja