31.05.09

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

31.05.09

Postprzez Julita89 Pn, 01.06.2009 18:13

Kochana Pani Krysiu, wczorajsza Shirley, no po prostu genialna!!! Była Pani niesamowita! Strasznie mi się podobały te Pani dwie odsłony. Kura domowa, zresztą żeby każda kura domowa tak wyglądała, to przestałaby się kurą domową nazywać i w drugiej części cudna kobieta, zadbana , uśmiechnięta no cudo! A jak ja Panią zobaczyłam w tej Grecji to jak słowo daję szczęka mi do obcasów opadła! Ślicznie się Pani śmieje i piękna jest Pani!
No tak przeżyć z młodości Shirley jak i tej próby oświadczania Shirley mężowi że jedzie do Grecji, to nie zapomnę no i paszport bilet pieniądze paszport bilet pieniądze :D A chodzenie w szpilkach też Pani świetnie kaleczyła :D Aha i ten nowy czerwony kubraczek świetny!
I strasznie mi się podobało to ,,kucharzenie" w międzyczasie "rozmowy" ze ścianą :D Że ja już o Pani cudnym głosie nie wspomnę, ja bym mogła tak Pani słuchać i słuchać...
Z samaego przodu było fantastycznie do Pani blisko :) Niesamowicie prawdziwa byla Pani i właścwie tak to wygladało, że Pani gra Shirley tak sobie o dla przyjemności tak ona już jest w Pani - Pani w niej? Tak jest?
I ślicznie się Pani uśmiecha!
Coś się takiego dzieje jak ja wracam od Pani uśmiecham się do wszystkich, ludzie mi się tak jakoś przyglądają, chyba trudno nie zauważyć, że ze mnie najszczęśliwsze dziewczę świata jest w takim momencie :D No albo myślą, że z jakimiś środkami odurzającymi przesadziłam, co też jest poniekąd prawdą tak Pani na mnie działa :oops: Ale tam, niech sobie myślą, a my róbmy swoje :mrgreen:
Pani Krysiu, a jeszcze odnośnie tego co Pani wczoraj o ,,Tataraku" powiedzialam, że tyle razy obejrzałam i Pani na to ,,No to trzeba mieć samozaparcie!". Tak się zastanawiałam nad tym i myślę, że jednak potrzebowałam obejrzeć go kilkakrotnie, bo za każdym razem rodzą się nowe myśli no i już inaczej się patrzy...
Pani Krysiu serdecznie dziękuję za piękną dedykację na ,,Różowych tabletkach..." i że mimo tego pośpiechu poświęciła Pani chwilkę na spotkanie. Ale Pani Krysiu to Pani pytanie: ,,A co pani napisać?", to na cztery łopatki mnie rozłożyło! :D Ja to bym nie śmiała podpowiadać! Jeszcze jakieś głupoty bym naplotła z tego wszystkiego i dopiero by było... Matko, wie Pani, za każdym razem jak słyszę w Pani ustach moje imię to od razu mi się zaczyna szalenie podobać :mrgreen: I drugi uścisk Pani ręki w moim życiu, dziękuję! Ślicznie Pani wyglądała po spektaklu, ucieszyłam się gdy zobaczyłam Pani uśmiech. Ja zawsze się cieszę, gdy widzę Panią uśmiechniętą.
Cudna jest Pani jako Shirley, DZIĘKUJĘ ZA FANTASTYCZNY WIECZÓR! Owacja na stojąco i nie mogło być inaczej! I strasznie się cieszę, że wreszcie mogłam poznać Shirley. Położyła mnie! Ja chyba już zaczynam mówić do ścian :wink:
Oprócz ,,Różowych tabletek..." zaopatrzyłam się też w ,,Gwiazdy mają czerwone pazury". Oj... dopiero teraz? No nic... ,,Różowe tabletki..." już czytalam, choć na szybko, bo pożyczyłam je wtedy, więc narazie utonęłam w tych ,,Czerwonych pazurach". Super! Ale zmuszona jestem z nich wypłynąć, bo nauka wzywa nieubłaganie przed egzaminami...
Pozdrawiam Panią cała w skowronkach i obym mogła cześciej się z Panią spotykać w tej Pani Krainie Szczęśliwości!
Pani Krysiu kocham Panią. Wszystko.
Julita

(egzalatacja niekontrolowana..... tak to się chyba nazywa? no cóż.... Pani wie, że tak mam po każdym spotkaniu z Panią.... jak to mi powiedziała jedna z forumowiczek, ręce przestają się trząść po jakichś 10 latach dopiero i że w związku z tym długa droga przede mną... no to ładnie! ale nic to!)

PS. Pani Krysiu, a ten drobiazg ukryty w kwiatach odnalazła Pani???
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 31.05.09

Postprzez Krystyna Janda Wt, 02.06.2009 23:02

Drobiazg? Nie. Jutro poszukam. I proszę mnie traktować zwyczajniej. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja