Serdecznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Serdecznie

Postprzez Julita89 Wt, 26.05.2009 21:19

Pani Krysiu, jeszcze zdążyłam... Chciałam Pani życzyć wszystkiego miłego już pod koniec tego pięknego, świątecznego dnia. I niezmiennie dużo miłości od dzieci. Pozdrawiam również Pani Mamę.
A tu coś w sam raz na dzisiejszy dzień:

Honore de Balzac - Serce matki to przepaść, na dnie której zawsze znajduje się przebaczenie.

I Sofokles - Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu.

Cytaty a propos tego o czym Pani pisała dziś w Dzienniku... dobrze, że są te nasze Opoki. Choć chyba każdy dzień powinien być dla Mam jak Dzień Matki , nie uważa Pani?
Muszę się Pani przyznać , choć widzę, że trochę więcej osób tak ma, dziś podziękowalam mojej Mamie m.in. za to , że to Ona "wbijała" mi Panią do głowy, gdy zauważyła, że już zaczynam "wyrastać z głupiego wieku" i jest szansa, że coś dobrego ze mnie wyrośnie :wink: No i zastosowala terapię "uderzeniową" żebym już nie miała wątpliwości w którą stronę iść. No więc wreszcie się, można powiedzieć, ustatkowałam :D

Pozdrawiam Panią serdecznie, życzę wszystkiego miłego i dobrego każdego dnia
Julita


PS. Takie niesforne "ptaszysko" do domu wleciało :wink: Ale to chyba wróży szczęście?

Obrazek

Prawdziwy :) Choć jakoś tak nad wyraz spokojnie siedział...

Serdeczności!
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Serdecznie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2009 16:51

Ja się boje ptaków no ale tak, to chyba szczęście. Wszystkiego szczęśliwego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja