7 urodziny Och Teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

7 urodziny Och Teatru

Postprzez kundzia85 Pn, 16.01.2017 16:49

Droga Pani Krystyno!

Bardzo szybko minęło te 7 lat. Pamiętam tamtą, pierwszą popremierową Wassę Żeleznową i zachwyt tym nowym miejscem. Miejscem, które dziś jest tak bardzo "moje". Dziękuję za nie, szczególnie za Białą bluzkę , Kozę albo kim jest Sylwia, tą graną właśnie w Ochu i za Marię Callas Master Class. To dla mnie trzy najlepsze spektakle,takie moje "podium", ale przecież było ich wiele, wiele cudownych, wesołych i refleksyjnych wieczorów w Och- treatrze. Właśnie, ciągle się mylę i piszę nazwę "po staremu" :). Dziękuję ,że jesteście a szczególnie dziękuję Pani córce Marysi, bo to ona w dużej mierze stworzyła to miejsce. Miejsce, które tętni życiem. I niech to trwa jak najdłużej. Miłego świętowania wszystkim Państwu życzę a ja dla odmiany jutro w Polonii- wieczór z bardzo dawno niewidzianą Boską.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i raz jeszcze stu lat dla Och Teatru
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: 7 urodziny Och Teatru

Postprzez Krystyna Janda So, 21.01.2017 14:57

Dziękujemy pani Ewo, mamy na ten sezon interesując eplany repertuarowe, jestem pewna że dostarczymy wielu nowych wrażeń. Ukłony i serdeczności. .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja