Europejska Akademia Filmowa zrezygnowała z transmisji w TVP

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Europejska Akademia Filmowa zrezygnowała z transmisji w TVP

Postprzez GrejSowa So, 10.12.2016 20:11

...ze względu na Macieja Stuhra.

Maciej Stuhr:

Nagrody początkowo zostały zaproponowane Telewizji Polskiej, która miała swoje pomysły i swoich prowadzących. Natomiast zaufanie, którym się cieszę w Europejskiej Akademii Filmowej, było na tyle duże, że nawet pokuszono się o zmianę stacji. Kosztem tego, że transmisja nie odbędzie się w telewizji publicznej.
źródło: wyborcza.pl

Piszę Pani Krystyno w związku z przekłamaniem na Pani FB:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1712213900

Gdybym chciała skompromitować TVP, to zaproponowałabym jej patronat medialny nad galą upierając się, aby ją prowadził Maciej Stuhr, po jego wypowiedziach, w których katastrofę smoleńską, pamięć o Żołnierzach Wyklętych, groźny wypadek prezydenckiej limuzyny czy ekshumację pary prezydenckiej uczynił przedmiotem publicznych żartów:

"Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu, to znaczy planu. Chciałbym być dobrze zrozumiany. Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś armia artystów wyklętych… to znaczy przeklętych. Aktor taki to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się wałęsa… pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to jest ktoś, na kim stoi film jak na oponce, to znaczy opoce. Dobrze, przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo macie tu polew."
(Gala wręczenia Orłów 2016)

"Uprzejmie proszę o niewyciąganie mnie z grobu, nawet gdyby chciał tego mój brat."
(FB)

Zatem suma sumarum zysk chyba większy niż koszt.

A transmisja z gali również na żywo w Internecie na http://www.europeanfilmawards.eu/

Pozdrowienia,

Małgorzata M.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Europejska Akademia Filmowa zrezygnowała z transmisji w

Postprzez Krystyna Janda N, 11.12.2016 18:43

Spokoju.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja