Zazdrość totalna

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zazdrość totalna

Postprzez AlinaKrawczyk74 N, 27.11.2016 16:49

Dzień dobry Pani Krystyno. Ostatnio zobaczyłam gdzieś w Pani wywiadzie ,że powiedziala Pani takie mniej więcej zdanie ,,Przez 40 lat wydaje mi się ze ludzie czekają aż mi się podwinie noga''.Niech sie Pani tym kompletnie nie przejmuje.Ludzie są poprostu Pani zazdroszczą. Zazdroszczą talentu ,bogactwa,pieniędzy,teatru,i pięknej urody.Powiem Pani że ja też tego zazdroszczę ale jestem juz taka że cieszę sie szczęściem innych.Wspaniale, że się tak Pani ułożyło w życiu,uważam ze zasłużyła Pani na to swoją pracą itp. Niestety ludzie w większości są egoistami.Nie potrafią sie pogodzić z tym ze ktoś ma lepiej. Sama kiedyś usłyszałam jak jedna Pani powiedziała, ze ta janda nie dosc ze piękna to bogata ,niech jej sie coś w końcu stanie,żeby nie miala tak kolorowo. To było przerażające.Lecz życzę Pani Krystyno powodzenia w dalszej drodze i niech Pani oleje innych bo to Pani jest najlepsza. Życzę sukcesów ,poorostu. Pozdrawiam i kłaniam się nisko,bardzo nisko.
AlinaKrawczyk74
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 27.11.2016 16:35

Re: Zazdrość totalna

Postprzez Krystyna Janda N, 27.11.2016 21:16

Ani nie jestem piękna, ani bogata, ani szczęśliwa. Za to pracowita i chyba nieźle gram choć raz bywa tak raz inaczej. Mieliśmy z mężem oszczędności z lat naszej pracy, ale kupiliśmy teatr. Można wziąć na luz. Serdecznie Panią pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja