Liczy się tylko kasa ?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Liczy się tylko kasa ?

Postprzez muc1 So, 12.11.2016 01:41

Zacznę może od tego, że jestem panią bardzo rozczarowana i zdziwiona.
Tytuł postu to nie przypadek.
Czy brak dotacji do pani teatru spowodował, że pisze pani idiotyzmy ?
Jestem młodsza od pani, ale komunę pamiętam doskonale.
Co to za bzdury o tym, że ,, ludzie boją się wyjść na ulicę i że boją się bardziej niż za komuny ,, ?
Zgłupiała pani? Boi się pani wyjść na ulicę? Gdzie w Milanówku? Ja w Warszawie się nie boję.
Ludzie przez telefon ,, mówią do siebie szeptem,, ? A co, szeptem to służby nie słyszą?
Jak można tak głupio kłamać?
Nie bałam się za komuny i tym bardziej nie boję się dzisiaj.
Czego się pani boi ?
Zapewne chodzi o to co zwykle. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. O kasę na teatr.
I to żałosne pani ,,żegnam,,. To ja żegnam. Może już czas na emeryturę pójść ?
muc1
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 12.11.2016 01:14

Re: Liczy się tylko kasa ?

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2016 06:53

Żegnam Panią, jak Pani pewnie wie, żeby założyć fundacje i teatry sprzedałam dom w Warszawie i włożyłam w to razem z mężem wszystkie pieniądze rodzinne zarobione do tego momentu. Od 11 lat pracuje po 18 godzin an dobę żeby utrzymać teatry i Fundacje. To dziś poważne przedsiębiorstwo, odpowiadam za wielu ludzi u nas pracujących i ich rodziny, ja mogłabym się wycofać w każdej chwili, bo na emeryturze już jestem. Nie biorę z zysków fundacji ani grosza do kieszeni, wszystko idzie na cele statutowe czyli nowe spektakle i utrzymanie teatrów. Zarabiam tam tak jak zarabiałam w Teatrze państwowym za granie, reżyserowanie i dyrektorowanie. Teraz kiedy Państwo wycofało się z pomocy nam , nigdy nie dostaliśmy więcej niż 10% naszych potrzeb , na resztę zarabialiśmy sami, z biletów i wyjazdów, moje zadanie jest jeszcze trudniejsze, ale jeśli nikt mi nie będzie przeszkadzał , dam sobie rade. Ludzie są podli, ludzie tacy jak pani. Żegnam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron