Boskie katharsis w najbliższy czwartek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Boskie katharsis w najbliższy czwartek

Postprzez magdalenka N, 06.11.2016 23:26

Niedługo mam urodziny ... i z tej okazji zabieram moje wszystkie pociechy sztuk 4 czyli męża i trójkę "potomków" na spotkanie z Panią.
W ten czwartek.
W Polonii.
Już tylko parę dni....Nie mogę się doczekać bo choć regularnie odwiedzam Panią w teatrze, to będzie mój pierwszy raz z dziećmi u Pani. I nie przypadkiem wybrałam ten spektakl. Niech wiedzą, że w życiu trzeba robić to, do czego jest się przekonanym i co kocha się naprawdę.
W domu patrzą na mnie od 2 miesięcy (wtedy kupiam bilety) jakoś dziwnie :?
Podejrzliwie... Wciąż pytam, czy wiedzą oby na pewno, że spędzą z nami -rodzicami ten wieczór u Pani. Nie potrafię nacieszyć się tym naszym spotkaniem.
Stan permanentnego rozczarowania ignorancją niektórych niedojrzałych mężczyzn niskich wzrostem i niskich duchem ale za to z kotem, może być "zaleczony" jedynie wizytą u Pani. Takie katharsis, które przydałoby się dzisiaj wielu.
A zatem z dala od polityki, szarości i chaosu myśli jadę a właściwie jedziemy ....
najpierw z Kielc do Pani, na wieczorną "Boską" a tuż po sztuce dalej do Gdańska
sprawdzić czy nasze morze wciąż szumi tak samo

przyjaciół wokoło i zdrowia życzymy całą naszą piątką i baaardzo dziękujęmy, że wciąż nas Pani do siebie "zaprasza"

p.s. "Pani zyskuje przy bliższym poznaniu" wciągnęłam i żałowałam, że tak szybko umiem wciągać świetną książkę... jakże cudownie byłoby mieć na pierwszej stronie dedykację od Pani :wink:
Avatar użytkownika
magdalenka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 04.09.2012 05:49
Lokalizacja: kielce

Re: Boskie katharsis w najbliższy czwartek

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.11.2016 09:14

Pozdrowienia dla Męża i Dzieci , Panią całuje i dobrego czasu życzę najserdeczniej. Mam nadzieję że Boska się podobała.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja