" Zagrajmy w otwarte karty... "

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

" Zagrajmy w otwarte karty... "

Postprzez zagiel44 So, 15.10.2016 09:17

Witam...

I jak zawsze bardzo serdecznie z Pania obcuje zasadniczo na tym forum chociaz... cieszy mnie fakt, ze stwarzam z twarza w twarz odbior I przegladam losowo tworczosc pokolenia w nadziei jaka jest ?
Prosze mi wybaczyc, ze ciag dalszy mojej sztuki kontynuuje w dzien tutaj nadania gdzie akt 1 Sztuki jest w dniu : 27.09.2016 poniewaz rozprasza to moje teatralne ego. Na dziale Pani gdzie Korespondencja pozwolilam sobie na przekaz swojej tworczosci za co najmocniej przepraszam bo to nie ten dzial ale sztuka, ktora pisze nie nalezy do gatunku poezja czy opowiadanie, wiec... juz przestane Pania az tak przepraszac ale dam ciag dalszy dla... czy ja wiem ? Tak wiec dla zrozumienia dla wszystkich tu obecnych z calym szacunkiem zawsze zaprasza na ciag dalszy mojej sztuki : " Zagrajmy w otwarte karty... " tam gdzie zaczelam akt pierwszy o dacie na dzisiaj juz daleko, daleko dawno temu patrzac na aktywnosc Pani gosci I tych, ktorzy lubia mnie tutaj za slowo z zycia wziete jeszcze raz serdecznie wszystkim dziekuje, ze kino to nie teatr, ze gramy o wszystko tam na gorze dla swietosci I powagi poszanowania I na tej gorze gdzie Krol zasiada sam ... czy krecimy swoje kino oko tak droga Pani Krystyno lecz... Atmosfera mojej sztuki nie jest przygnebiajaca zwazywszy na fakt, ze zbliza sie nie tyle Dzien Wszystkich Swietych bo czy serce, ze tak sie wyraze moze prosic o glebsza medytacje jesli ciaglosc I niewiadoma mieszka w czlowieku nawet bez doswiadczenia... moze wlasnie inaczej sprawiam, ze kazdy moze odegrac role widza w tym okienku gdzie swiat tylko egoistom mowi dobranoc... Przepraszam za przeciaganie struny zrozumienia w doskonalosci poczucia rytmu brzmienia lecz warto wsluchac sie w ten rytm I nie kryc faktu, ze umarlo w nas to co zyje...
Pozdrawiam I jeszcze raz wszystkich serdewcznie zapraszam do Teatru naszego, moja kasa nie zwraca za bilety nigdy poniewaz nie ma takiej opcji...
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: " Zagrajmy w otwarte karty... "

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.10.2016 03:32

To jest tłumaczenie mechaniczne z jakiegoś języka? Nie bardzo rozumiem ale pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron