Kłamstwo czy prawda

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kłamstwo czy prawda

Postprzez alicja.belik Śr, 28.09.2016 19:25

Dzień dobry Pani Krystyno . Słuchałam dzisiaj Pani w radiu zet , lecz potem natknełam się na wpis Pana Terlikowskiego. Nic już nie rozumiem . Z wywiadu wywnioskowałam, że była Pani w zagrożonej ciąży ale lekarze Panią uratowali i urodziła Pani dzieci. Ale Pan Terlikowski pisze jednak że dokonała Pani aborcji . Więc co jest prawdą ? Pytam dlatego , że chciałabym znać najzwyczajniej świecie powody dla których m.in. Pani będzie uczestniczyć w czarnym proteście. Oczywiście popieram go w 100 % . Pozdrawiam i kłaniam się nisko .
alicja.belik
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 31.08.2016 19:22

Re: Kłamstwo czy prawda

Postprzez Krystyna Janda So, 01.10.2016 07:10

wklejam z mojego FB
Panie Terlikowski, nie mówiłam że miałam aborcję, Pana niewiedza w tych sprawach jest przerażająca, widzę, że mnie dopadła konieczność tłumaczenia się, na razie przed Panem, a nie przed prokuratorem. Trudno. Miałam dwie ciąże pozamaciczne i lekarze operowali mnie dosłownie w ostatniej chwili. Nie uratowali jednego jajowodu i jajnika. Mimo to starałam się dalej. Przez 15 lat po pierwszym dziecku walczyłam, w rezultacie urodziłam dwóch synów, przeżywając dwie bardzo trudne ciąże, z zatruciem ciążowym organizmu i z niemożnością wstawania z łóżka przez kilka miesięcy. Z komplikacjami i zagrożeniami, doszło do szczęśliwych porodów, a pan jest człowiekiem pozbawionym wszelkich zasad moralnych. Czuję się upokorzona . Mam nadzieję że Bóg panu wybaczy, wszystko co pan mówi i robi.
PS. Szanowni Widzowie, z powodu przystąpienia do strajku #czarnyponiedziałek aktorek grających w poniedziałkowym spektaklu Teatru Polonia, " Na czworakach" zawiadamiam, że on także się nie odbędzie, przy poparciu obsady męskiej. Procedury przy zwrotach za bilety, takie jak przy odwołaniu spektaklu " Callas" w Och-Teatrze. Kłaniamy się i przepraszamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja