Pomysł

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pomysł

Postprzez Daria Pn, 26.09.2016 21:16

Szanowna Pani Krystyno,

Jestem od wielu lat Pani absolutną fanką. Pani twórczości i Pani osobowości. Uważam Panią za osobę racjonalną i pomimo oczywistego faktu bycia Wielką Artystką stąpającą mocno po ziemi.
W związku z tym mam pytanie. Jak Pani wyobraża sobie strajk kobiet? Wszystkich? Na czym ma polegać?
Czy mają strajkować pielęgniarki? Lekarki? Nauczycielki?
I czy zamknie Pani teatr, jeśli ewentualny protest wypadnie w dniu, w którym teatry pracują? ( sądzę mimo wszystko, że ten poniedziałkowy termin nie był raczej Pani pomysłem...).
Kieruję do Pani to pytanie, bo jest Pani autorką tego pomysłu. A do tego osobą odpowiedzialną, bezkompromisową i szanowaną. Sądzę więc, że zanim rzuciła Pani ten pomysł, dobrze go Pani przemyślała.
Pozdrawiam.
Daria
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn, 28.01.2013 22:41

Re: Pomysł

Postprzez Krystyna Janda Wt, 27.09.2016 04:27

Tak, to nie był mój pomysł, udostępniłam artykuł z wyborczej zastanawiając czy w Polsce udałoby się coś takiego, ktoś to podchwycił , nawet nie wiem kto, ale to bez znaczenia, jeśli dojdzie do strajku, odwołam Callas. To co się dzieje w sprawie KOBIET w Polsce dotyka mnie i przeraza, boli naprawdę, musimy coś robić i być solidarne. Nie wierze ze ten strajk coś zmieni ale wezmę w nim udział. I nie będę miała pretensji jeśli moje pracownice tego dnia nie przyjdą do pracy. A jak sobie to wyobrażam? Niech każda Pani strajkuje, jeśli chce być solidarna, jak sobie to wyobraża sama. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja