Wyśnione

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wyśnione

Postprzez igulec33 Cz, 11.08.2016 18:05

Pani Krystyno,
Moja mama - która kiedyś nie rozumiała mojego oczarowania Panią, a która po obejrzeniu kilku spektakli zupełnie się Panią zauroczyła - zadzwoniła do mnie dzisiaj, mówiąc, że się jej Pani śniła. Była tylko zdziwiona, bo w tym śnie opowiadała Pani, że widziała już cztery spektakle, a tak naprawdę na razie zabrałam ją tylko na trzy - "Shirley Valentine", "Weekend z R." i "32 omdlenia". Nie mogła odżałować, że ominęła ją "Biała bluzka". Dosłownie pięć minut po tym telefonie zajrzałam tutaj i przeczytałam informację o październiku. Mama jest zachwycona, a ja właśnie płaczę z radości w tramwaju, bo 8 sierpnia, gdy BB gościła w Poznaniu, ja byłam jeszcze w Grecji i nie mogłam dotrzeć ma spektakl, który tyle zmienił w moim życiu i za którym tak tęsknię!

Jakoś nie umiem pisać do Pani, nie zawierając podziękowań. 1 sierpnia, słuchając piosenek w Pani wykonaniu, tkwiąc w patriotycznym nastroju, myślałam ile się od Pani nauczyłam. Jak dużo dała mi "Danuta W." (czekam na wrzesień!), ile wspomniana wyżej BB, wszystkie filmy z Panią, przeczytane wywiady i obejrzane rozmowy, a także kilka jakichś bardziej bezpośrednich słów. To niesamowite, że z pozoru obca osoba może nauczyć człowieka tylu rzeczy, przekazać takie wartości, uwrażliwić (przecież ja kiedyś robiłam zawody na okres "bez płaczu", próbując grać kamień, a teraz płaczę otwarcie w teatrze)... Dziękuję, naprawdę.

Iga
nad życie: życie i teatr.
igulec33
 
Posty: 25
Dołączył(a): Śr, 27.11.2013 22:03

Re: Wyśnione

Postprzez Krystyna Janda So, 13.08.2016 14:50

Najlepsze, najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia dla obu Pań.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja