wideo w technologii 360

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wideo w technologii 360

Postprzez fishka6 Śr, 29.06.2016 21:55

Pani Krystyno
mam taki pomysl i nie wiedzialam gdzie do Pani napisac wiec wybralam forum. Mam nadzieje ze po urlopie przejrzy Pani to forum i znajdzie moj post. Zaczne moze od tego ze mieszkam na "koncu swiata" :) i nie bardzo mam mozliwosc chodzenia do polskiego teatru. Ostatnio ogladalam spektakl z PPA "4:12 i koniec" nagrany w technologii 360 stopni i doslownie czulam sie jakbym tam byla. Gdyby Pani teatr udostepnil taka usluge /mam na mysli platna tak jak bilet na spektakl/ to mysle ze pozwoliloby to wielu Polakom rozsianym po calym swiecie uczestniczenie w zyciu kulturalnym Polski nawet bedac na drugim koncu swiata.
Tutaj podaje link do tego spektaklu na youtube https://www.youtube.com/watch?v=3DJTk7UgjvE . Przy uzyciu telefonu komorkowego i specjalnych okularkow siedzi sie doslownie na widowni :) a mozna nawet i na scenie :).
zycze milych wakacji
Agata Ryba Elkhouly
fishka6
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 29.06.2016 21:42

Re: wideo w technologii 360

Postprzez Krystyna Janda N, 17.07.2016 07:05

O tak znam te możliwości. Ale to skomplikowane. I kosztowne w realizacji. No i prawa, prawa autorskie. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja