Minister kultury .... kompromitacja ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Minister kultury .... kompromitacja ...

Postprzez zuzanna6 Śr, 11.05.2016 21:24

Kochana Pani Krystyno.
Mam dziś trochę roboty przy komputerze, więc siedząc przy biurku, słyszę w tle obrady sejmu i tak cały dzień nie mogę wyjść z podziwu, co się tam dzieje … nawet szkoda komentować …

Chciałoby się powiedzieć …. ja zwykły człowiek całe życie pracuję uczciwie, cieszę się z wolnej Polski … wiem jak było … zbliżam się do emerytury i pragnę tylko za te wszystkie lata mojej uczciwej pracy żyć godnie i być dumną z mojej Polski, z mojej władzy, z moich polityków ….
I ciekawe , kto większym patriotą, czy my wszyscy uczciwie pracujący, ufający w lepsze jutro, czy te pasibrzuchy …. Mam żal do całej klasy politycznej …

Bardzo starałam się nie emocjonować, ale jak usłyszałam w przerwie obrad pana ministra kultury u Moniki Olejnik, to już nie wytrzymałam. Szlag mnie trafia … Jak minister kultury może się tak kompromitować? Pani Olejnik przytaczała mu Pani wyjaśnienia na temat teatrów, które nie są prywatną inicjatywą, tylko fundacjami … nie dociera … redaktorka swoje, minister swoje. A już myślałam, ze wybuchnę, jak zaczął w swoich tłumaczeniach porównywać Pani dorobek, Pani Krystyno, z panem Janem Pietrzakiem. Z całym szacunkiem, ale …
Przecież im więcej opowiadają takie bzdury, zamiast zacząć naprawdę rządzić, spełniać obietnice ... , to tym więcej jest ludzi na ulicach. Ręce opadają. Gdybym mieszkała w Warszawie, poszłabym na ten marsz z KODEM, z jakimś transparentem na temat Pani, nie wiem, … jeszcze mi nic nie przychodzi do głowy, czy RĘCE PRECZ OD JANDY, czy JANDA NA MINISTRA KULTURY … może Pani fani powinni się jakoś zorganizować …
Musiałam się z Panią podzielić trochę emocjami, żeby się rozładować. Boję się myśleć, co z tego wszystkiego wyjdzie, gdzie się znajdziemy … i nie mogę uwierzyć, że się to naprawdę dzieje …

Serdecznie Panią pozdrawiam. Dobrze, że wiosna jest taka piękna i daje nadzieję.
Zuzanna
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Minister kultury .... kompromitacja ...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 12.05.2016 03:50

Miłą Pani , na szczęście ja tego nie słyszałam bo stałam na scenie jako Szambelanowa w Panu Jowialskim. I może lepeij. Lepszej zmiany życzę. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja