zyczenia swiateczne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zyczenia swiateczne

Postprzez Kamyk11 Pt, 25.03.2016 23:43

Szanowna Pani Krystyno! Z okazji swiat zycze Pani,Rodzinie,czworonogom ,a takze zespolowi obu teatrow Wesolego Alleluja,oby te dni byly okresem spokoju,wypoczynku,milej atmosfery.Prosze nie myslec o otaczajacej nas rzeczywistosci,ktora wybrali nasi Rodacy.To smutne,ale ludziom otwieraja sie oczy i mam nadzieje,ze demokracja,liberalizm ,tolerancja powroca niebawem.Zycze Pani i wspolpracownikom,aby przyznano dotacje teatrom,bez ktorych nie wyobrazamy sobie zycia.Obecnosc w Pani Teatrach ma szczegolne znaczenie,rodzinna,przyjazna atmosfera nie mowiac o doznaniach artystycznych.Determinacja Pani i sp,Meza upor i ciezka praca spowodowaly,ze oba teatry sa kultowymi miejscami na mapie kulturalnej Warszawy.Ja ogladam prawie wszystkie przedstawienia,ale wiem tez jakim swietem jest Pani obecnosc na prowincj.Zycze wiec dalszych sukcesow,wspanialych rol i dotychczasowej atmosfery,Prosze lekcewazyc zlosliwosci fredzelkow,tapicerow i innych zazdrosnikow,ktorzy sami niczego nie osiagneli,a zalewa ich krew z powodu sukcesow innych.Z wyrazami szacunku i nadzieja Andrzej Kaminski
Kamyk11
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt, 09.10.2012 21:22

Re: zyczenia swiateczne

Postprzez Krystyna Janda So, 26.03.2016 14:38

Panie Andrzeju, dobrych Świąt, miłych a przede wszystkim mądrych ludzi dookoła , miłości i tolerancji od bliźnich. Serdeczności wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: zyczenia swiateczne

Postprzez Krystyna Janda So, 26.03.2016 14:38

Panie Andrzeju, dobrych Świąt, miłych a przede wszystkim mądrych ludzi dookoła , miłości i tolerancji od bliźnich. Serdeczności wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja