Urodzinowo...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodzinowo...

Postprzez kundzia85 Pt, 18.12.2015 12:21

Kochana Pani Krystyno!

Z okazji urodzin życzę Pani jak najwięcej radości i powodów do uśmiechu. Niezwykłych chwil na scenie, których to ja mam zaszczyt być świadkiem a także spokoju i zadowolenia z codzienności. Wielu chwil odpoczynku i wytchnienia w gronie przyjaciół. Serdeczności wokół Pani niech będzie jak najwięcej. I niech tak po prostu, zwyczajnie będzie dobrze.
I dziękuję Pani za to że Pani jest. I dziękuję za ciepło i przyjaźń, którym mnie Pani obdarowuje. Jest Pani dla mnie kimś absolutnie wyjątkowym. I nie wiem jakim bym była człowiekiem gdybym nie trafiła do Pani teatru i na to forum. Korespondencja z Panią wciąż ma dla mnie aurę niezwykłości :).

Pozdrawiam z uśmiechem
Ewa Sobkowicz


PS. Świątecznie jeszcze nie składam bo mam nadzieję dotrzeć na Modlitwy. Pomimo iż mam teraz trudny zdrowotnie czas będę się starała ze wszystkich sił, bo to dla mnie prawdziwy prezent ten przedświąteczny czas z Panią i Panią Joanną Woś. Już teraz wiem, że będzie pięknie.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Urodzinowo...

Postprzez Krystyna Janda N, 20.12.2015 10:32

Dziękuję bardzo za te życzenia i za długą przyjaźń. życzę lepszego czasu i radości. Do zobaczenia. Niech rok 2016 przyniesie Pani szczęście.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron