Urodziny Pani Krystyny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodziny Pani Krystyny

Postprzez betula Pt, 18.12.2015 20:56

Droga Pani Krystyno!

Wszystkiego najlepszego z okazji URODZIN, życzę Pani żeby zawsze chciało się Pani rano wstać, dużo pozytywnej energii na każdy dzień! Życzę też, żeby "krety" nie zakłócały Pani życia i umiejętnie... niech Pani je omija- nie potykając się nigdy o "kopce"!!!
Właśnie dzisiaj przy tej deszczowej pogodzie zamiast zająć się świętami, sięgnęłam po Pani książkę "Gwiazdy mają czerwone pazury" i ... zatopiłam się całkowicie,bo zawsze chłonę każdą Pani książkę z zapartym tchem. Mam też na półce także inne tytuły "Moja droga B," ,oraz "Różowe tabletki na uspokojenie" - obydwie cudne, balsam dla duszy.
Wracając do życzeń, spełnienia wszystkich marzeń dużo zdrowia i wciąż wspaniałych ról.
Serdecznie pozdrawiam
ukłony
Beata z Puszczykowa

P.s.
Jeszcze do dzisiaj nie mogę się pozbierać i uspokoić po niesamowitych emocjach w Teatrze Wielkim w Poznaniu po spektaklu "Maria Callas" , ale o moich wrażeniach już pisałam wcześniej.
Serdecznie dziękujemy! Mąż też był zachwycony.
betula
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 20.05.2015 21:07

Re: Urodziny Pani Krystyny

Postprzez Krystyna Janda N, 20.12.2015 10:24

Dziękuję za życzenia, składam Państwu równie serdeczne i na Święta i na `Nowy Rok.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron