Jak płacić rachunki Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak płacić rachunki Pani Krystyno

Postprzez Tomasz z Kopczyna Cz, 10.12.2015 19:18

Ponieważ z zaniepokojeniem przeczytałem że ma Pani problem z rachunkami podpowiem jak ja to rozwiązałem kilka lat temu i działa świetnie . Wszystkie moje rachunki otwieram bez stresu i za chwilę wyrzucam do kosza...

Satysfakcja jest ogromna i ile spokoju w duszy ..
Jak to zrobić .?

1. Ustawiamy zlecenie stałe comiesięczne na każdą płatność przewyższające średni rachunek o 10 lub 15 %
2. I już

Dzięki temu wszystko płaci się automatycznie i nie trzeba się niczym zajmować , dzięki temu że płacę o 15 % więcej , unikam problemu że każdy rachunek za prąd czy gaz trochę się różni, MNIE to nie obchodzi ponieważ po 3 miesiącach mam wszędzie nadpłaty !!! . Wszystko się samo bilansuje i uzupełnia a ja na każdym rachunku dostaję informację typu - do zapłaty 0 zł - pozostaje nadpłata ileś tam - przeważnie około 200 do 300 zł ..
Poczucie luksusu przy otwieraniu zapłaconych już rachunków daje szczęście - to naprawdę WARTO..


Widziałem Callas w Poznaniu --- dla mnie OK - tylko czy o tych jajach i rzyganiu tam musi być ?
Tomasz z Kopczyna
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 10.12.2015 18:10

Re: Jak płacić rachunki Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.12.2015 04:51

W wypadku moich rachunków to nie takie proste niestety , ale bardzo dziękuję, w wypadku nie których płatności można zastosować zaokrąglenie, inne stałe tak mam już na zlecenia. Co do tekstu, tak napisał autor, żeby podkreślić jakim człowiekiem był Onasis, to jest tekst oryginalny. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron