Poznańska "Prapremiera dreszczowca"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Poznańska "Prapremiera dreszczowca"

Postprzez Tanuda Wt, 27.10.2015 10:11

Szanowna Pani Krystyno!
Nadal jestem w świetnym nastroju za sprawą wczorajszej poznańskiej "Prapremiery dreszczowca". Trudno wyróżnić kogokolwiek, gdyż humor płynący ze sceny był składową gry całego Zespołu oraz pracy całej Ekipy, nie zapominając o niespodziance w postaci Psa w finale. Jednak pragnę, podobnie jak P.Norbert, zauważyć "nową twarz" Pani Izabeli Dąbrowskiej, którą znałam dotychczas tylko z filmów, i to tych, w których obsadzana była w rolach kobiet, nie wiem, czy trafnie to ujmę - charakterystycznych. W "Prapremierze" jest wspaniała, energetyczna, zdeterminowana i jak na rolę komediową przystało - komiczna; w końcu trzyma tą całą grupę aktorów - amatorów swoją żelazną ręką i robi wszystko, aby premierę doprowadzić do szczęśliwego końca. Brawa i specjalne pozdrowienia dla Pani Izabeli! Podziękowania dla Całej Ekipy! Oby więcej takiego humoru trafiało do widzów.
Z niecierpliwością czekam na wieczór 9 grudnia i na Wielkie Wydarzenie, jakim będzie Pani rola Callas na deskach Teatru Wielkiego. Póki co - pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności.
Danuta
Tanuda
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 29.01.2013 11:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznańska "Prapremiera dreszczowca"

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.11.2015 05:12

bardzo mi miło. Jestem również wielbicielką talentu i poczucia humoru pani Izy Dąbrowskiej, jak zresztą całego zespołu grającego w "dreszczowcu". Miło mi że będę mogła grać u państwa Callas. Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja