omdlenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

omdlenia

Postprzez amc So, 01.08.2015 09:16

Droga Pani Krystyno,

dziekujemy za przemiły wieczór. Mini-rolki - nimi-arcydziełka.
No ja to oczywiście widziałam już wcześniej, ale wyciągnęłam pape żeby tak w domu nie siedział (mama do wód "wyekspediowana"). Był Wami zachwycony.
Z moich płytkich damskich :wink: muszę powiedzieć że strasznie Panią lubię w tych "sukniowych" rolach.
Jakie to ładne. Jak Pani korzystnie w tych welonach, trenach, koronkach, stelażach... jakoś tak klasycznie teatralanie. Ja bym tak Panią widziala w roli Królowej Wiktorii, albo Elżbiety I...

A tak na marginesie to zmartwiła się. 2 dni przed spektaklem. Takim spektaklem! z TAKĄ obsadą!!
kupiłam w kasie dwa bilety, na tzw. dobre miejsca.
Czy to sezon wakcji? Czy krysys w kulturze?
Tzn. ja się ucieszyłam że mogę kupić, ale dla Teatru to chyba nie jest dobra wiadomość że były wolne... :(

xxxx

AMC
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: omdlenia

Postprzez Krystyna Janda N, 02.08.2015 14:49

Pozdrawiam. I Panią i Tatę. Frekwencja wakacyjna dobra. Porównywalna z zeszłym rokiem. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja