pomoc!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pomoc!

Postprzez ania8844 Wt, 12.05.2015 23:54

Witam Pani Krystyno! Chciałabym rozpocząć przygodę z aktorstwem, która od lat mnie pasjonuje. Tylko naprawdę nie wiem jak mam do tego się zabrać, gdzie pójść, gdzie szukać pomocy ... Nie trafiłam niestety na odpowiednich ludzi, którzy mogliby mnie pokierować w tym kierunku... pytałam w wielu miejscach, ale to zawsze kończyło się w rezultacie niczym... Szczerze to nawet nie wiem czy do tego się nadaję, nie wiem czy w wieku 23 lat, nie trenując sztuki aktorskiej mam w ogóle na co liczyć, że zagram na prawdziwej scenie teatralnej z zawodowcami.. ale w głębi serca czuje, że jak nie spróbuje, nie zrobię w tym kierunku nic, będę żałować do końca życia.. Trafiłam na Pani blaga przez przypadek i stwierdziłam, że napiszę może w końcu uzyskam konkretnej odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Ania
ania8844
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 12.05.2015 23:32

Re: pomoc!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.05.2015 05:36

Nie wiem co mam Pani odpowiedzieć. Lepiej wcześniej skończyć szkolę w tym kierunku, a jest ich niemało, i państwowych i prywatnych, tam przynajmniej powiedzą czy jest perspektywa, czyli talent. Powodzenia.
A swoja droga ciekawa jestem jakich ludzi pytała Pani o wskazówki i kto nie umiał odpowiedzieć.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja