Do zobaczenia...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do zobaczenia...

Postprzez ada1972 So, 18.04.2015 16:09

Szanowna Pani Krystyno,

Czas bardzo szybko mija ostatnio. Właśnie sobie uświadomiłam, że to już w ten poniedziałek zobaczę Panią w roli Shirley w Dzierżoniowie. Bardzo mi miło i ze zdumieniem stwierdzam, że czasami marzenia się spełniają. Czasem po prostu trzeba im w tym trochę pomóc. Wiem od jednej z pracownic Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, że kiedyś były próby, by zawitała Pani do nas z "Białą bluzką". Szkoda, że nie wyszło, tym bardziej że wiem z jednego z Pani ostatnich wpisów na Forum, że ten monodram schodzi ze sceny. Bardzo żałuję, że nie mogłam go zobaczyć, ale za to mam wcześniejszą wersję w swoich archiwach. Planowałam pojawić się na Shirley z moją przyjaciółką, niestety w ostatniej chwili wypadło jej coś bardzo ważnego i nie będzie mogła być tym razem. Ale widziałyśmy Shirley w Szczawnie Zdroju w zeszłym roku. Z niesłabnącą przyjemnością spotkam się z Shirley raz jeszcze.

Życzę Pani dobrego samopoczucia w Dzierżoniowie, zarówno na deskach dzierżoniowskiego Kinoteatru, jak i w samym mieście, które obecnie jest w sporym remoncie, szczególnie jeśli chodzi o infrastrukturę drogową. Ale poza tym, to miłe miejsce.

Serdecznie Panią pozdrawiam.
Do zobaczenia.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Do zobaczenia...

Postprzez Krystyna Janda So, 18.04.2015 23:08

Pani Ado, miło mi , znów Shirley, no ale jest to spektakl najczęściej zapraszany. Postaram się zagrać najlepiej jak umiem. Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja