Och, Och, Och!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och, Och, Och!

Postprzez malwoj N, 18.01.2015 20:31

Pani Krystyno,
to ja dziękuję za oba Teatry, a szczególnie za Och Teatr.
Powstał w momencie, kiedy zastanawiałam się nad zmianą mieszkania, w kiepskim momencie mojego życia.
Właściwie dzięki niemu zostałam w tym miejscu, bo mieć teatr obok domu to dla mnie niebywały luksus.
W dodatku kocham ten teatr, bywanie w nim, wręcz czasami przesiadywanie. Często nie chce mi sie z niego wychodzić. Nie wspomnę juz o tym, że w pewnym momencie życzliwość jego pracowników uratowała mi życie.
Co prawda trochę brakuje mi bardziej niezwykłego obchodzenia rocznic, czasami większej liczby koncertów, dawnych spotkań niedzielnych, ale i tak jest to moje miejsce, gdzie mogę zawsze przyjść, żeby poprawic sobie nastrój.
Mam nadzieję, że Och będzie trwał w świetnej kondycji do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej, bo wiążę z nim bogate plany po przejściu na emeryturę :D
Jeszcze raz dziękuję i życzę wielu wspaniałych lat

Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Och, Och, Och!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 20.01.2015 14:06

Dziękujemy bardzo. To miłe że ktoś wiąże z nami takie nadzieje i ma z nami wspólne plany na przyszłość. Ukłony i permanentne pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja