Idol...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Idol...

Postprzez Ina Cz, 15.01.2015 11:01

Dzień dobry Pani Krystyno.
Chcę zapytać czy kiedyś zdarzyło się Pani napisać list do jakiegoś swojego idola? Ostatnio robiąc porządki znalazłam bardzo starą kopertę. W tej kopercie wieki temu dostałam zdjęcie Rycky Nelsona. Po'"Rio Bravo", gdzie on był taki śliczny i tak pięknie śpiewał, cała klasa (dziewczyny) z miejsca zakochały się w aktorze i ja też! W jakiejś gazecie były podawane adresy słynnych gwiazd ( naprawdę) i ja napisałam do niego list :oops: . Po jakimś roku dostałam przesyłkę z USA z dużym zdjęciem i dedykacją (nie odręczną oczywiście), ale dla mnie ! Szok! Oczywiście na następny dzień zabrałam R. Nelsona do szkoły, gdzie tego samego dnia mi go ukradziono. Wtedy przekonałam się, że od największej euforii na samo dno rozpaczy jest tylko krok :roll:
Stąd moje pytanie, kto w Pani podlotkowym życiu był takim idolem, jeżeli można wiedzieć?
Pozdrawiam bardzo serdecznie i gorąco.
Ina
 
Posty: 164
Dołączył(a): Cz, 15.09.2005 23:38

Re: Idol...

Postprzez Krystyna Janda So, 17.01.2015 16:17

Napisać nie, ale lata całe byłam bałwochwalczo podległą wszystkiemu co zaśpiewała Ewa Demarczyk. Nie rozstawałam się ... A potem spotkałam JĄ no i to było edno z największych przeżyć w zyciu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja