Po prostu skandal

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Po prostu skandal

Postprzez Jeremiasz Śr, 07.01.2015 19:31

Witam i pozdrawiam :D

Ja też uważam, jak Pani, że analny gwałt na dziecku rzekomo popełniony przez Romana Polańskiego, to sprawa przedawniona. Ale okazuje się, że nie dla wszystkich. USA właśnie oficjalnie wystosowały do Polski wniosek o ekstradycję naszego wybitnego reżysera. I pomyślałem, że może ludzie sztuki w naszym kraju skrzykną się jakoś, by obronić Mistrza. Na pewno p. Stalińska by się w to włączyła, bo ma rację mówiąc, że takie 13-letnie podfruwajki same wchodzą starszym panom do łóżek. Pewnie też Krzysztof Zanussi wziąłby udział w całej akcji, bo już dawno tę gówniarę nazwał nieletnią prostytutką.

Zróbcie coś, proszę. Jesteście elitą tego kraju i jeśli nie Wy, to kto ma ocalić tak poniewieranego za nic Wielkiego Człowieka? Może "uderzyć" od razu do Pana Prezydenta Komorowskiego? Miała Pani zamknięty koncercik w Belewedrze dla Państwa Prezydentostwa, to może łatwiej będzie właśnie Pani coś przedsięwziąć niż innym?

Bo bądźmy szczerzy - co taka nieletnia prostytutka dała ludzkości? Nic! A Roman Polański? Nawet nie ma co porównywać. Aż trudno wyobrazić sobie nasze życie choćby bez "Dziecka Rosemary".
Jeremiasz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 04.01.2012 22:11

Re: Po prostu skandal

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.01.2015 22:47

I po co ten list?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja