"Piosenki z teatru"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Piosenki z teatru"

Postprzez kundzia85 So, 29.11.2014 14:43

Dzień dobry Pani Krystyno!

Wczorajszy wieczór nadzwyczajny. Wygrzebałam się z mojej grypo-melancholii na dłuższą chwilę. Już nie pytam- skąd Pani ma w sobie tyle energii- bo wiem, że Pani po prostu taka jest i bardzo się cieszę, że zechciała się Pani i ze mną tą energią podzielić- może wystarczy jej na ten bezsłoneczny czas. Ach! Zapomniałam, że przecież jest cudownie szaro :D.

Niewątpliwie obdarzona jest Pani wieloma talentami a jednym z nich jest też dar do opowiadania cudownych anegdot. Za każdym razem dowiaduję się czegoś "nowego", o czym wcześniej nie miałam pojęcia, tak jak choćby ta historia z butami i "duchem" Dyrektora Hubnera ;)
I ja wczoraj zastanawiałam się (proszę wybaczyć śmiałość :oops: ) jaka jest, tak już całkiem prywatnie, Krystyna Janda i ile jeszcze jest takich cudnych historii :).Tego się pewnie nigdy nie dowiem, ale pomarzyć dobra rzecz :). O matko co ja piszę!! :) A tak całkiem poważnie powinnam jeszcze wczoraj dopisać na bileciku- Gratuluję wspaniałego jubileuszu 40 lecia pracy artystycznej! Chapeau bas!

I jeszcze tak półprywatnie wszystkiego najlepszego dla Pani Mamy z okazji Jej imienin i miłego czasu w rodzinnym gronie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: "Piosenki z teatru"

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.12.2014 07:02

Pani Ewo dziękuję , dziękuje za Pani "ciągłość" ....Tak głębokie ukłony na jakie stać mój kręgosłup.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja