50 tka , najlepszej przyjaciółki Matki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

50 tka , najlepszej przyjaciółki Matki

Postprzez NormaJ Pn, 29.09.2014 10:23

Pani Krystyno na wstępnie witam!

Nie pisałam chyba 6 lat , bo ostatnio Pani syn i ja pisaliśmy maturę, taką wiadomość pamiętam , o dojrzewaniu , dorosłości o mojej mamie.Mojej najlepszej przyjaciółce. Ostatnio stwierdziłam ,że to strasznie niesprawiedliwe, że nie możemy się cofnąć w czasie i poznać naszych rodziców jak byli dziećmi. Stwierdzam ,że byłybyśmy super koleżankami
To taki mały wstęp do prośby bardzo dla mnie ważnej.'

Pani Krystyno , moja mama to bardzo dzielna kobieta, dużo przeżyła , dużo wycierpiała a przy tym dużo się uśmiecha i umie nauczyć kochać.
To dzięki niej nie miałam plakatów Britey na ścianach a Fronczewskiego -moja mama się w nim kochała całą młodości i przejęłam tę "miłość " w spadku.
Tak, chciałam zostac aktorką , tak nie chcieli mnie( za bardzo jestem charakterystyczna i za dużo się ruszam) i zostałam psychologiem , lubię to , na prawdę .
Ale do sedna .
Sztuka to bardzo ważna część mojego życia a aktorzy byli w nim zawsze obecni . A Pani ?
Pani była obecna jako taka mentalna przyjaciółka mojej mamy. Czasem tak jest ,że mimo iż kogoś nie znamy osobiście , ale czytamy o nim , myślimy to czujemy więź i tak też jest z Panią w przypadku mojej mamy.

Dlatego uważam Panią za ważna dla mniej osobę.
I ośmielam się prosić o podpis.
Mam znajomych w teatrze narodowym i powoli , powoli zbieram podpisy dla mojej mamy, ale Pani to by było coś!

Proste "Dla Kasi z okazji 50 urodzin" byłoby fantastycznie!!! , mogę przyjść gdzie Pani chce , może Pani również wysłać taką karteczkę , a mogę gdzieś zaczekać tak aby Pani tylko złożyła podpis. Cokolwiek , to już będzie dla mnie "coś" .

Będę z wytęsknieniem czekac na informacje bo w sobote impreza urodzinowa ,
jeżeli Pani woli mój email
konikiewicznatalia@gmail.com


Pozdrawiam!!!
Załączniki
mama edycja.jpg
Moja mama , dla oglądu sytuacji:)
NormaJ
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 29.09.2014 10:01

Re: 50 tka , najlepszej przyjaciółki Matki

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.10.2014 19:04

Serdecznie pozdrawiam Panią i Pani Mamę. Wysyłam serdeczne życzenia wszystkiego dobrego . Jakoś to o co Pani prosi załatwimy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja